Haber

Futbol: haftanın programı

Futbolda SporToto Muhteşem Lig 25, Spor Toto 1. Lig ve TFF 2. Lig, 26. Lig, TFF 3. Lig, 23. hafta ve Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi’nin 17. haftası oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Bitexen Giresunspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Çotanak Spor Kompleksi)

Yarın:

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Kayserispor (Corendon Airlines Park Antalya)

19.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Nef)

12 Mart Pazar:

13.30 MKE Ankaragücü-Corendon Alanyaspor (Eryaman)

16.00 Trabzonspor-Adana Demirspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

13 Mart Pazartesi:

20.00 İstanbulspor-Demir Lig Sivasspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Spor Toto 1.Lig

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Dyorex Boluspor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

19.00 Göztepe-Pendikspor (Gürsel Aksel)

12 Mart Pazar:

13.30 Bodrumspor-Çaykur Rizespor (Bodrum İlçesi)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Altınordu (Aktepe)

19.00 Altaş Denizlispor-Erzurumspor FK (Denizli Atatürk)

13 Mart Pazartesi:

20.00 Eyüpspor-Altay (Eyüp)

20.00 Yılport Samsunspor-Beyçimento Bandırmaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

14.00 1461 Trabzon FK-Etimesgut Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Fethiyespor-GMG Kastamonuspor (Fethiye İlçesi)

14.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar Bölgesi)

14.00 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Kocaelispor (Balıkesir Atatürk)

14.00 AFC Kablolu Kanallar Uşakspor-Kırşehir FK (Uşak 1 Eylül)

14.00 Bucaspor 1928-Serik Belediyespor (Yeni Buca)

14.00 Weecoins Kırklarelispor-Sarıyer (Kırklareli Atatürk)

14.00 Bitexen Vanspor-İskenderunspor (Van Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

14.00 Düzce Çam Düzcespor-Menemen FK (18 Temmuz Düzce)

14.00 Anagold 24 Erzincanspor- Isparta 32 Spor (Erzincan 13 Şubat İl)

14.00 İnegölspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (İnegöl Mahallesi)

14.00 Bayburt Özel İdare-Şanlıurfaspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-Somaspor (Tarsus İlçesi)

14.00 Ankaraspor-Eşin Grubu Nazilli Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Esenler Erokspor-Bursaspor (Esenler Erokspor)

14.00 Amed Sportif Aktiviteler-Hes İlaç Afyonspor (Diyarbakır)

14.00 Sivas Belediyespor-Batman Petrolspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Yomraspor (Şile)

14.00 Hacattepe 1945-1954 Kelkit Belediyespor (Osmanlı)

12 Mart Pazar:

13.00 Entegre Güneş Elazığspor-52 Orduspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Belediye Derincespor-BC Grup Ağrı 1970 (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Karşıyaka (Faruk Çelik)

14.00 Edirnespor-Eskişehirspor (Edirne 25 Kasım)

14.00 Nevşehir Belediyespor-İdaş Çatalcaspor (Nevşehir Gazi)

14.00 1922 Konyaspor-Amasyaspor FK (Selçuk Üniversitesi, 15 Temmuz)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Exenpay Yeni Mersin İdmanyurdu (Dumlupınar)

2. Grup

Yarın:

14.00 Turgutluspor-Darıca Gençlerbirliği (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Yeşilyurt DC Ofspor-Armoni Alanya Kestelspor (İlçesi)

12 Mart Pazar:

14.00 Karaman FK-Kınay Bulvarspor (Kemal Kaynaş)

14.00 Bayrampaşa-Amberçay Eynesil Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Gümüşhane Sportif Etkinlikler-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Kuşadaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Orduspor- 23 Elazığ FK (Yeni Ordu)

3. Grup

Yarın:

14.00 Bursa Yıldırımspor-Efeler 09 Spor FK (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Aktiviteleri (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Fatsa Belediyespor-Niğde Anadolu FK (Fatsa İlçesi)

12 Mart Pazar:

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Güneş Holding Çankaya FK (Dağılgan)

14.00 Kepez Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Muş 1984 Musspor-Merkur Holding Erbaaspor (Merkez Karasu Sentetik Çim Saha)

14.00 Artvin Hopaspor-Bergama Belediyespor (Hopa Mahallesi)

14.00 Akhisarspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Spor Toto Akhisar)

Kadınlar Futbol Ligi

Grup A

12 Mart Pazar:

12.00 Beşiktaş Vodafone-Vulfz Fatih Karagümrük (Fulya Hakkı Yeten Tesisleri)

12.00 Fatih Vatanspor-ALG Spor (Fatih Mimar Sinan)

Grup B

12 Mart Pazar:

12.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Etkinlikler (Beylerbeyi 75. Yıl)

12.00 Kireçburnu-Galatasaray Petrol Ofisi (Çayırbaşı)

12.00 Konak Belediyespor-Bitexen 1207 Antalyaspor (Atatürk Yan Saha No.1)

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Trabzonspor (Osmanlı)

baglar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
betciomatbet
istanbulescort.io
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
bratca.com istanbul escort ajansı
istanbul eskort