Haber
Bucaspor 1928 Şampiyonluk Şifresiyle Başladı Ama Hayal Kırıklığına Uğradı
![](https://yunusemrehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/bucaspor-1928-sampiyonluk-sifresiyle-basladi-ama-hayal-kirikligina-ugradi-rPgluXTS.webp)
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta döneme şampiyonluk parolasıyla başlayan ve dikkat çekici transferlere imza atan Bucaspor 1928, kalan 2 karşılaşmada hayal kırıklığı yaşadı. Geçtiğimiz dönem Şanlıurfaspor ile Play-Off finali oynayan ve 1. Lig’e kapıdan dönen sarı-lacivertli ekip, bu sezon 1 puan aldı. Ligin ilk haftasında evinde Vanspor’a 1-0 mağlup olan İzmir ekibi, ikinci hafta Yeni Mersin Antrenman Yurdu ile 1-1 berabere kaldı. Bucaspor 2. haftayı 17. sırada tamamladı. Bucaspor 1928, bu hafta sonunda Karacabey Belediyespor ile karşılaşacak ve ilk galibiyetini almaya çalışacak.